Przyjemny spacer na łonie natury. Dla każdego. Zachęcamy.

Trening niemal wszędzie
Co zrobić jeżeli pragniemy zrzucić parę zbędnych kilogramów? Na szczęście tutaj możliwości mamy mnóstwo. Choć to może dziwić to jednak tak jest. Możemy naturalnie pójść do salonu fitness lub na siłownię. Ale możemy wykorzystać otoczenie.
Wchodząc po schodach możemy wykonywać trening cardio. W przypadku tego treningu istotna jest miarowość i pewna intensywność, nie maksymalna. Maksymalna intensywność powoduje uruchomienie się procesów beztlenowych, a to uniemożliwia spalanie tłuszczu.
W warunkach domowych możemy ćwiczyć pompki, brzuszki, przysiady, skłony oraz wiele innych ćwiczeń. Panie mogą dodatkowo ćwiczyć wypady w przód i tył, ćwiczenia z unoszeniem nogi, ćwiczenia na piłce i wiele innych. Możemy dokupić sobie do domu hantle, sztangę lub kijki do nordic walking.
Ciekawą formą rekreacji jest nordic walking – spacer z charakterystycznymi kijkami. Na pewno nie raz widzieliście ludzi z takimi kijkami. Nordic walking dobrze jest uprawiać w parku lub lesie. Choć można wszędzie, ale w mieście traci trochę swój urok.