Hula-hop – dobry sposób na talię i boczki!

Kobieca sylwetka to duży biust, szerokie biodra i wąska talia. Niestety, wiele pań ma problem z tym ostatnim fragmentem ciała, przez co sylwetka wygląda męsko i nieproporcjonalnie. Nie należy się jednak załamywać, gdyż zawsze jest sposób na ulepszenie swojego ciała bez interwencji chirurga plastycznego!
Na wyrobienie talii i usunięcie boczków idealnie nadaje się hula-hop. Koło znane z zabaw szkolnych z powodzeniem może pomóc w walce o idealną sylwetkę i stać się nieodłącznym elementem każdego dnia. Koło powinno być jak największe i jak najcięższe, gdyż wtedy przyniesie najlepsze rezultaty. Kręcić można jednak też tym zwykłym, „szkolnym”, co nie będzie aż tak efektywne, ale też sprawi, że różnica będzie widoczna.
Kręcić należy codziennie kilka-kilkadziesiąt minut, w zależności od umiejętności. Warto pamiętać., że na początku mogą pojawić się siniaki, jednak później skóra się przyzwyczai i siniaki znikną. Kręcić można w rytm muzyki lub prze telewizorem czy komputerem, oglądając filmu lub serial.