Coś dla pań

Zarówno panowie, jak również panie coraz częściej dbają o wygląd. A odbywa się to poprzez trening fizyczny. Tylko na co innego zwracają uwagę panie, a na co innego panowie. Paniom na sercu leży kształt pośladków. A żeby pośladki były jędrne i miały ładny kształt, należy odpowiednio trenować.
Dbanie o pośladki zaczniemy od diety. Powinniśmy głównie spożywać warzywa i owoce. Warzywa powinniśmy spożywać 5 razy dziennie. Panie powinny spożywać w szczególności owoce cytrusowe, a poza tym płatki owsiane, pełnie ziarno, brokuły oraz rośliny strączkowe.
Codziennie powinno się brać prysznic zakończony masażem. Masaż powinien trwać 15-20 minut. Jak go wykonać? Mając na sobie szorstką rękawicę lub gumowy przyrząd należy wykonywać koliste ruchy.
No to czas na ćwiczenia. Przede wszystkim przysiady. Wykonując je będziemy ćwiczyć nogi, brzuch, plecy i właśnie pośladki. Oprócz tego możemy robić wypady w przód, w tył i w bok.
Odpowiednie zabiegi, które mogą być częścią codzienności sprawią, że nasze pośladki pozostaną kształtne i jędrne. I tego Wam życzę drogie panie.