Możemy ćwiczyć w domu.

Trochę ćwiczeń w domu
Przechadzając się ulicami miast zobaczymy liczne salony fitness, siłownie oraz inne kluby. Ale nie zawsze mamy czas i ochotę, aby odwiedzić takie miejsce. Na szczęście ćwiczyć możemy również w doku. A popularne ćwiczenia wykonywane w domu to pompki i brzuszki
Jak prawidłowo wykonywać pompki? Oczywiście możemy poradzić się znajomego, który ukończył AWF. Zakładając oczywiście, że takiego mamy. Ale do rzeczy. Kładziemy się twarzą do ziemi. Ręce układamy na wysokości barków w bocznej części tułowie. Zasada jest taka, że regularnie się podnosimy. Ale w podnoszeniu mają brać udział tylko nasze ręce. W momencie podnoszenia się do ziemi mają przylegać jedynie ręce i palce naszych stóp. Natomiast kiedy się opuszczamy nie wolno nam dotykać ziemi. Mamy być cały czas „w powietrzu”. I tak regularnie podnosimy się i opadamy. A potem możemy sobie zrobić chwilkę przerwy.
Pompki to popularne i dobre ćwiczenie. Ich zaletą jest to, że można je ćwiczyć właściwie zawsze i wszędzie. Jedyne co jest potrzebne to przestrzeń, i to nie duża.