Garcynia kambodżańska – co to takiego?

Z każdym rokiem pojawiają się nowe suplementy diety, nie tylko wspomagające odchudzanie, zmniejszające ilość tłuszczu, poprawiające metabolizm i regulujące pracę jelit, ale także poprawiające komfort i skuteczność ćwiczeń. Suplementy te doskonale nadają się do uzupełnienia zdrowej diety i ćwiczeń, szczególnie wtedy, kiedy nie ma na nie wiele czasu. Jednym z takich produktów jest garcynia kambodżańska. Nie jest to preparat zbyt popularny, wytworzony z tropikalnego owocu.
Garcynia wspomaga utratę zbędnych kilogramów i modelowanie sylwetki, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako pomoc w procesie odchudzania. Owoc zawiera kwas hydroxycytrynowy, ułatwiający usuwanie tłuszczu z organizmu, przyspieszający spalanie go podczas ćwiczeń fizycznych. Co więcej, poprawia on wydolność całego ciała i hamuje apetyt.
Produkt doskonale działa także na osobie, która nie jest wytrenowana, ułatwiając usuwanie tłuszczu podczas ćwiczeń. Nie trzeba więc ćwiczyć dużo, by cieszyć się szybkimi i trwałymi efektami.