Parę wypadów i tym podobne

Moda na fitness rośnie. Ale nie ma się czemu dziwić. Panie zawsze chciały ładnie wyglądać. A ponowie również dbają o wygląd, choć inaczej. Niektóre ćwiczenia mogą być wykonywane w domu. To dobrze, ponieważ jedyne czego nam potrzeba, to wolne miejsce.
Ciekawym rodzajem ćwiczenia są wypady w przód, tył i na boki. Robiąc wypady w przód kształtujemy nogi i pośladki. Stajemy w rozkroku na szerokości bioder. Stopy mają być ustawione równolegle. Następnie wykonujemy duży krok w przód i uginamy kolana. Mają one tworzyć kąt prosty. Prostujemy kolana i wracamy do pozycji wyjściowej. Następnie wykonujemy to samo drugą nogą.
Podobnym ćwiczeniem jest wypad w tył. Nasza pozycja jest podobna do tej przy kroku w przód, tylko że wykonujemy wypad w tył. Kolana powinny być dalej ugięte do konta prostego. Jest jeszcze wypad w bok. Aby go wykonać wpierw stajemy w szerokim rozkroku. Jedno kolano uginamy do kąta prostego, jednocześnie mocno wypinamy pośladki w tył.
Te proste ćwiczenia pozwolą nam dbać o nasze pośladki. Dzięki nim będą one kształtne i jędrne. A więc pamiętajmy o nich.