Jak naturalnie wspomóc pracę mózgu?

Ludzki mózg i wszechświat to dwie najbardziej złożone rzeczy na świecie. Ludzki umysł ma ogromne możliwości i wciąż nie jest do końca zbadany.  Nie znamy więc granic jego możliwości tak samo jak nie są jeszcze zbadane granice wszechświata. Mimo, że pewnych rzeczy możemy się domyślać to teorie wciąż są budowane na bazie szczątkowych informacji.
Nasz mózg wymaga jednak aby o niego odpowiednio zadbać żeby był w formie. Powszechne znanym i stosowanym sposobem na prawe pracy mózgu jest olej w wątroby dorsza czyli zwykły tran. Właściwie chodzi o kwasy i tłuszcze nienasycone czyli omega-3 ,-6 i – Innym sposobem na poprawę naszej pamięci jest spożywanie orzechów włoskich lub mango. Mango czyli tak zwany maślany owoc, zawiera ogromne ilości witamin i innych składników odżywczych. Można nim zastąpić masło, ponieważ zawiera bardzo dużą ilość zdrowych tłuszczów.
Prace naszego umysłu można również poprawić o kilkadziesiąt procent tuż przed egzaminem w sposób łatwy i naturalnym. Jednym ze sposób na to, aby napisać test lepiej nawet o trzydzieści procent, jest wypicie szklanki czystej, zwykłej wody. Podobny efekt uzyskamy jeśli przed egzaminem zjemy kawałek zwykłej gorzkiej czekolady.