Manicure hybrydowy, który podkreśli twoją pewność siebie – jaki kolor wybrać?

Zastanawiasz się, jak zyskać pewność siebie lub podkreślić już wypracowane na tym polu postępy? Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć, jest wybór odpowiedniej stylizacji. Elementy garderoby grają w tym przypadku równie dużą rolę, co dobrane do nich dodatki. Jednym z mniej oczywistych detali, na którego podstawie można zbudować oryginalny i dodający pewności siebie wygląd jest natomiast właśnie odpowiedni kolor manicure hybrydowego. Dlaczego akurat ten rodzaj lakierów warto wybrać? Przede wszystkim ze względu na ich trwałość i elegancki efekt – z nimi zawsze będziesz przygotowana na nieplanowane spotkanie i każdą inną sytuację w życiu prywatnym i zawodowym, która wymaga od ciebie stanowczości. Na jakie kolory warto w tym przypadku postawić? Jakie opcje daje ci oferta lakierów hybrydowych Sey by Cosmetics Zone?

Klasyczne odcienie czerwieni

Sey Pinky MuffinKolor czerwony to jeden z przyjaciół każdej kobiety. Uwypukla usta, nadaje charakteru oraz oczywiście drapieżności, choć niejednokrotnie można wykorzystać go dla podkreślenia romantycznej atmosfery. Lakiery hybrydowe o tej barwie mogą mieć różne nasycenie, nie zmienia to jednak faktu, że odpowiednie dopasowanie ich do stylizacji jest sporym wyzwaniem, któremu może podołać jedynie tak pewna siebie kobieta, jak ty. Jeśli zatem uda ci się odpowiednio zestawić tego rodzaju manicure z wieczorową sukienką, to na pewno odczujesz satysfakcję, zwiększysz poziom swojej samooceny oraz poczujesz się piękna. Linia Sey by Cosmetics Zone chętnie ci w tym pomoże – według nas najlepszymi propozycjami w tym wypadku są odcienie lakierów o nazwie Carmine Shine oraz Cherry Valley.

Świeży róż i tajemniczy fiolet

Twój manicure wcale nie musi mieć intensywnej barwy, aby dać ci poczucie pewności siebie i starannie dopracowanej stylizacji. Wiele kobiet, chcąc stonować nieco wygląd swoich dłoni, np. aby dopasować je do kanonu akceptowanego w kontaktach biznesowych, może więc postawić na równie wspierając i przyjemne dla oka odcienie. Taki wybór to idealny kompromis, który pozwoli ci zachować elegancję, podkreśli twój dobry smak i co najważniejsze sprawi, że pomalowane w ten sposób paznokcie dłoni utrzymają swój nieskazitelny wygląd nawet przez 4 tygodnie. Jakie kolory warto w takim przypadku wybrać podczas wizyty w salonie kosmetycznym? W asortymencie producenta, na którego ofercie bazujemy w tym artykule, takimi odcieniami są Sey Pinky Muffin lub Sey Blueberry Shake od Cosmetics Zone.

Nie tylko ciepłe barwy

Jeśli uważasz, że ciepłe barwy nie pasują do twojego charakteru, nastroju, czy też elementów garderoby, nie musisz się martwić. Zbudowanie pewności siebie z pomocą manicure hybrydowego możliwe jest również z chłodnymi odcieniami. Jak uzyskać odpowiedni efekt stylizacji? Po pierwsze będą ci potrzebne intensywne i ciemniejsze odcienie koloru niebieskiego, zielonego, a nawet szarego. Po drugie zadbaj o elegancję wybranego produktu, a więc wystrzegaj się jaskrawej palety barw oraz drobinek brokatu – te warto zostawić np. na zabawę karnawałową. Po trzecie zaś opłaca się podkreślić takie odcienie przez odpowiedni top – klasyczny, nabłyszczający lub nowoczesny z efektem matowienia płytki, co nada jej piękna satynowej powierzchni. Naszym zdaniem najlepszym wyborem w tym wypadku będą Sey Jeans Jacket, Sey Dragon Glance oraz Sey Hypnotic Grey (wszystkie znaleźć można w asortymencie Cosmetics Zone).

Share: