Jak dobrać odpowiednią bieliznę do figury?

Mimo tego, że żyjemy w czasach bardzo otwartych i tolerancyjnych, to jest jeszcze sporo kobiet, które wstydzą się swojego ciała, nie mają świadomości swojego ciała i nie mają świadomości tego, że można wybrać i kupić bieliznę, która nie tylko spełnia zadanie okrycia intymnych części ciała, ale również jest wygodna, pomaga skorygować niedoskonałości figury i uwydatnia atuty. Dobór odpowiedniej i komfortowej bielizny jest bardzo ważny, dlatego każda kobieta powinna wiedzieć jak to zrobić i kto jej może w tym pomóc.

Bielizna damska na każdą figurę

Bez względu na to, czy kobieta ma kilka nadprogramowych kilogramów, czy ma bardzo wydatny biust, małe pośladki, zbyt małe piersi czy szerokie biodra, do każdej figury można dobrać taką bieliznę, która sprawi, że kobieta będzie czuła się wyjątkowo i wygodnie.

Bielizna XXL

Jeżeli kobieta ma problem z nadwagą, z reguły w parze z oponką na brzuchu idzie spory biust. W takim przypadku ważne jest przede wszystkim, aby bielizna była w odpowiednim rozmiarze, nie była zbyt mała i nie uciskała. Wybór na przykład za małych majtek spowoduje powstawanie nieprzyjemnych obtarć. Zbyt mała bielizna wpija się w ciało, utrudnia przepływ krwi i bardzo niekorzystnie wpływa na ogólne samopoczucie. Majtki muszą być wygodne i swobodne. Na szczególne okazje warto poszukać bielizny korygującej. Majtki posiadają wówczas wyższy stan i wykonane są ze specjalnej tkaniny, która mocniej podtrzymuje brzuch i pośladki. Niektórzy producenci oferują nawet całe gorsety, które mają zapewnić lepszą figurę. Takie modele bielizny owszem mogą być bardzo pomocne w przypadku ważnych imprez czy uroczystości, jednak nie poleca się chodzenia w nich na co dzień, ponieważ tkaniny, z których są wykonane, są bardzo grube, mają słabą wentylację, przez co skóra nie oddycha.

Bielizna damska dla kobiet z obfitym biustem

Kobiety, które są posiadaczkami dużego biustu, muszą w sposób szczególny o niego dbać i wybierać najlepszej jakości bieliznę, najlepiej dobieraną z pomocą brafitterki. Duży biust jest ciężki i znacznie obciąża kręgosłup, z tego względu musi być podtrzymywany porządnym biustonoszem z dobrze dobranym obwodem i odpowiednim rozmiarem miseczki. Kobiety mają tendencje do wybierania biustonoszy o zbyt dużym obwodzie i zbyt małej misce. Często nie potrafią same odpowiednio „zebrać” biustu podczas mierzenia, przez co wybierają zły rozmiar, co niekorzystnie wpływa na komfort noszenia zakupionej bielizny. Szerokie zapięcie i głęboka miska utrzymają duży biust w odpowiedniej pozycji, zapewniając kobiecie wygodę oraz odciążenie kręgosłupa.

Bielizna dla pań z małym biustem

Wbrew pozorom kobiety posiadające biust w niewielkim rozmiarze, mają znacznie więcej możliwości w doborze biustonoszy. Producenci zwłaszcza ekskluzywnej bielizny mają w swojej ofercie mnóstwo fantazyjnych wzorów biustonoszy koronkowych, push-upów, i tym podobnych, które idealnie nadają się właśnie na mniejsze biusty. Dlatego posiadając miseczkę A czy B panie wcale nie powinny być tym faktem rozczarowane, tylko powinny korzystać z możliwości, jakie mają przed sobą. Chcąc uwydatnić mały biust, wystarczy zakupić biustonosz z wkładką push-up, który odpowiednio podniesie piersi i sprawi, że będą wyglądać na pełniejsze.

Share: